Reklama

Niedziela na lato

Diecezja tarnowska

Lato dla ducha

W Piwnicznej-Zdroju trwa XII Piwniczańskie lato dla ducha.

Niedziela na lato 31/2022, str. XII

[ TEMATY ]

diecezja tarnowska

parafia.piwniczna.com

Tegoroczna edycja rozpoczęła się 2 lipca, a jej organizatorem jest, tradycyjnie, parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Piwnicznej-Zdroju.
W niedzielę 31 lipca o godz. 17.30 w kościele w Piwnicznej odbędzie się poetyckie smakowanie z Marią Konopnicką: „Duch mój – ptak Boży, co go Pan w czas ranny... wypuścił pod niebem”. 1 sierpnia – powstańcza wędrówka Polek i Polaków o wieczornej porze i modlitwa różańcowa o pokój przy Krzyżu Milenijnym. 6 sierpnia o godz. 18 – Msza św. i nabożeństwo Drogi na pl. św. Jana Pawła II. 7 sierpnia o godz. 14 – „Piknik Wdzięczności” Stowarzyszenia na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” (pl. św. Jana Pawła II). 14 sierpnia organizatorzy zapraszają na Mszę św. o godz. 16 na Buczniku w Górskiej Kaplicy Narodu Polskiego oraz na Bożą zadumę o Ojczyźnie. Program na kolejne dni (Piwniczańskie lato dla ducha zakończy się 11 września) na stronach: www.diecezja.tarnow.pl oraz www.parafia.piwniczna.com .

2022-07-26 09:57

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Aktywne wakacje tarnowskich kleryków

[ TEMATY ]

klerycy

wakacje

diecezja tarnowska

KAI/Wikipedia

Katedra Narodzenia NMP w Tarnowie.

Katedra Narodzenia NMP w Tarnowie.

Będą przewodnikami, pomogą starszym kapłanom, a także podczas organizacji oaz i pieszej pielgrzymki, niektórzy pojadą do Ziemi Świętej i na misje. Tak alumni Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie spędzą najbliższe tygodnie.

Aktywne wakacje tarnowskich kleryków

CZYTAJ DALEJ

Wiara to pewność bliskości Boga

2023-01-05 11:41

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Karol Porwich/Niedziela

Rozważania do Ewangelii Mk 5, 21-43.

Wtorek, 31 stycznia 2023. Św. Jana Bosko, prezbitera, wsp. obow.

CZYTAJ DALEJ

Bielskie Wieczory Uwielbienia u salwatorianów

2023-01-30 19:12

[ TEMATY ]

salwatorianie

uwielbienie

Marcin Zieliński

Andrzej Omyliński

Podziękowania dla małżonków składających świadectwo.

Podziękowania dla małżonków składających świadectwo.

W salwatoriańskiej parafii NMP Królowej Polski odbywają się Bielskie Wieczory Uwielbienia.

Na spotkania składa się Msza św., świadectwo zaproszonych gości i adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję