Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

4586. Krystyna

Mam 59 lat, jestem katoliczką. Lubię słuchać Radia Maryja, czytać pisma katolickie. Pragnę za pośrednictwem „Niedzieli” poznać osoby wierzące, szczere, życzliwe, prawdomówne, kochające Boga i człowieka; także siostry zakonne. Czekam na listy od osób ceniących wartości chrześcijańskie, w zbliżonym wieku, z woj. lubuskiego, choć niekoniecznie.

4587. Anna z Mazowsza

Mam 35 lat. Jestem praktykującą katoliczką, spokojną, samodzielną, życzliwą innym ludziom oraz ceniącą wartości chrześcijańskie takie jak dobroć i mądrość życiowa. Lubię podróże, piękno przyrody, turystykę pieszą, pływanie, uprawiam żeglarstwo. W czasie wolnym staram się czytać książki, słucham muzyki (klasycznej, złote przeboje itp.). Szukam bliskiej osoby. Nie mam zbyt wielu przyjaciół. Jestem osobą samotną. Mam nadzieję, że spotkam prawdziwych przyjaciół, a wśród nich może i tego jedynego, na dobre i na złe.

4588. Andrzej

Jestem 56-letnim kawalerem, spokojnym, z dobrym charakterem, niezależnym. Mieszkam na wsi. Mam wykształcenie średnie. Poznam przyjaciół chcących korespondować lub się spotykać, a wśród nich może i tę jedyną.

4589. Czytelniczka

Reklama

Pani lat 55, samotna, religijna, spokojna, uczciwa, pragnie poznać osobę o podobnych cechach, a być może i tę „drugą połówkę” na jesień życia.

4590. Teresa z Warszawy

Mam 55 lat, jestem wdową. Lubię przyrodę, spacery, dobrą książkę. Kocham życie. Cenię przyjaźń, szacunek. Szukam bratniej duszy, kogoś na dobre i na złe.

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Modlitwa św. Jana Pawła II o pokój

Boże ojców naszych, wielki i miłosierny! Panie życia i pokoju, Ojcze wszystkich ludzi. Twoją wolą jest pokój, a nie udręczenie. Potęp wojny i obal pychę gwałtowników. Wysłałeś Syna swego Jezusa Chrystusa, aby głosił pokój bliskim i dalekim i zjednoczył w jedną rodzinę ludzi wszystkich ras i pokoleń.

CZYTAJ DALEJ

Litania do św. Mikołaja

6 grudnia cały Kościół wspomina św. Mikołaja - biskupa. Dla większości z nas był to pierwszy święty, z którym zawarliśmy bliższą znajomość. Od wczesnego dzieciństwa darzyliśmy go wielką sympatią, bo przecież przynosił nam prezenty. Tak naprawdę zupełnie go wtedy jeszcze nie znaliśmy

LITANIA DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

CZYTAJ DALEJ

UE/ Minister Adamczyk w Brukseli: Via Carpatia i CPK wpisane do sieci głównych szlaków komunikacyjnych Unii

2022-12-05 17:33

[ TEMATY ]

Bruksela

Via Carpatia

Andrzej Adamczyk/Twitter

Via Carpatia i Centralny Port Komunikacyjny zostały wpisane do sieci bazowej Transeuropejska Sieć Transportowa (TEN-T), czyli sieci głównych szlaków komunikacyjnych w UE - powiedział w poniedziałek w Brukseli minister infrastruktury Andrzej Adamczyk po spotkaniu unijnych ministrów odpowiedzialnych w swoich rządach za kwestie transportu.

"Dzisiaj bardzo ważny dzień dla Polski. Można powiedzieć wprost: nastąpiło zwieńczenie wieloletnich starań, których celem było wpisanie głównych korytarzy komunikacyjnych, szczególnie tych na wschodzie Polski, do sieci bazowej TEN-T - sieci głównych szlaków komunikacyjnych w Unii Europejskiej" - powiedział Adamczyk.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję