Reklama

Niedziela w Warszawie

Pedagogiczne studia podyplomowe w Warszawie! Rusza nabór

Akademia Jagiellońska w Toruniu rozszerza ofertę edukacyjną, uruchamiając pedagogiczne studia podyplomowe w Warszawie! Start już 2 marca!

2024-02-07 09:42

[ TEMATY ]

studia

Materiał prasowy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Akademia Jagiellońska w Toruniu, uznana uczelnia z bogatą tradycją i nowoczesnym podejściem do edukacji, z radością ogłasza rozszerzenie swojej oferty dydaktycznej o pedagogiczne studia podyplomowe, które będą realizowane w stolicy Polski, Warszawie. Akademia Jagiellońska zajęła 8 miejsce w Polsce wśród Uczelni Niepublicznych w najnowszym rankingu Perspektywy 2023. Nowy program studiów został zaprojektowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku pracy oraz potrzebom profesjonalistów w dziedzinie edukacji, oferując im możliwość zdobycia i poszerzenia kwalifikacji pedagogicznych.

Program studiów podyplomowych, dostępny pod adresem ZOBACZ , został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pedagogów, gotowych do podjęcia wyzwań współczesnego systemu edukacyjnego. Studia są skierowane do osób posiadających wykształcenie wyższe, które pragną rozwinąć swoje umiejętności dydaktyczne i metodyczne, a także pogłębić wiedzę z zakresu psychologii edukacji i zarządzania w oświacie.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Zajęcia rozpoczną się już 2 marca, nie czekając na tradycyjny start roku akademickiego w październiku. To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych, aby jak najszybciej rozpocząć swoją drogę do zawodowego rozwoju i spełnienia w dziedzinie pedagogiki.

Akademia Jagiellońska zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą programu na dedykowanej stronie internetowej, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, programu nauczania oraz kadry dydaktycznej, składającej się z doświadczonych praktyków i teoretyków edukacji.


Podziel się cytatem

Reklama

Zapisy na nowy rok akademicki już się rozpoczęły. Zachęcamy zainteresowane osoby do szybkiego zgłaszania swojej kandydatury, aby zapewnić sobie miejsce w tym innowacyjnym i praktycznie ukierunkowanym programie podyplomowym.

Reklama

Akademia Jagiellońska Email: rekrutacja@aj.torun.pl Telefon: 695 000 012

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej studiów podyplomowych www.podyplomowe.akademiajagiellonska.pl, oraz głównej strony www.aj.torun.pl aby dowiedzieć się więcej o naszej uczelni i pełnej ofercie edukacyjnej.

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

„Studia Soborowe”

HELENA MANIAKOWSKA: - W najbliższych dniach ukaże się książka „Studia Soborowe. Historia i nauczanie Vaticanum II.” Jest Pan jej redaktorem naukowym. Proszę przybliżyć w kilku zdaniach tamto wydarzenie.

CZYTAJ DALEJ

Każda spowiedź jest jak kąpiel odradzająca i ożywiająca we Krwi Chrystusa

2024-02-26 06:55

[ TEMATY ]

rozważanie

Karol Porwich/Niedziela

W czasie Wielkiego Postu warto zatroszczyć się o szczególny czas z Panem Bogiem. Rozważania, które proponujemy na ten okres pomogą Ci znaleźć chwilę na refleksję w codziennym zabieganiu. To doskonała inspiracja i pomoc w przeżywaniu szczególnego czasu przechodzenia razem z Chrystusem ze śmierci do życia.

Dzisiejszy fragment Księgi Daniela (Dn 9, 4b-10) jest swoistą spowiedzią proroka z grzechów popełnionych przez naród. Izraelici składali Bogu ofiary na przebłaganie za swoje grzechy, a raz w roku – za grzechy wszystkich. Musieli je jednak ponawiać. Za nasze grzechy także została złożona ofiara – doskonała, wystarczająca raz na zawsze. W Liście do Hebrajczyków (9, 13-14) czytamy: „Jeśli bowiem krew kozłów i wołów oraz popiół z krowy sypany na zanieczyszczonych uświęcają ich przez oczyszczenie ciała, to o ile bardziej Krew Chrystusa, który przez Ducha wiecznego sam siebie złożył jako nieskalaną ofiarę Bogu, oczyści nasze sumienia z martwych uczynków, abyśmy mogli służyć Bogu żywemu!”. Każda spowiedź jest jak kąpiel odradzająca i ożywiająca we Krwi Chrystusa. On czeka, by swoją Krwią dokonywać w nas cudów swojej miłości. A ja?

CZYTAJ DALEJ

Izrael/ Rodziny zakładników rozpoczęły marsz od granicy Strefy Gazy do Jerozolimy

2024-02-28 11:40

[ TEMATY ]

Izrael

PAP/EPA/HAITHAM IMAD

Rodziny uprowadzonych przez terrorystyczny Hamas izraelskich zakładników rozpoczęły w środę marsz od granicy Strefy Gazy do Jerozolimy, domagając się od rządu Izraela uwolnienia przetrzymywanych zakładników - podały lokalne media.

Marsz dotrze do Jerozolimy w sobotę. Trasa wiedzie przez Sderot, w którym podczas walk rozpoczętych atakiem Hamasu zginęło 35 funkcjonariuszy policji i cywilów.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję